Електорат на голці у політиків: на круглому столі з підсумків медіамоніторингу виборів обговорили особливості інформаційної кампанії

14.08.2019 13:56

Головний висновок медіамоніторингу парламентських виборів – більшість українців голосує емоціями, а маніпуляції політиків саджають виборців на "голку" ілюзій наявності власного вибору. 

Про це під час круглого столу щодо результатів громадського моніторингу виборів до Верховної Ради України у 2019 році в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" розповів експерт проєкту, професор Олександр Чекмишев.

Медіаексперт, проф. Олександр Чекмишев та координатор проєктного офісу Леонід Волошенко

"СтопКор" уже повідомляв, що лідером медійної кампанії стала пропрезидентська політсила "Слуга народу", представлення якої було найбільш креативним і рівномірним у всіх регіонах України.

Представники регіональних підрозділів ГО "Стоп корупції" взяли участь у заході

Партія "Голос" отримала майже 2/3 позитивних згадувань, політсила також була досить рівно представлена у регіонах, а її інформаційна кампанія посіла друге місце за креативністю. Якщо "Слуга народу" запустила найпопулярніший мем "Зробимо їх разом знов", то "Голос" відповів власним "Геть старих політиків", зауважив медіаексперт.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини