Колишній Перший заступник Міністра закордонних справ України (2007) Володимир Хандогій знову в грі. Він намагається віджати 30 млн. доларів у АТ"РВС БАНК" шляхом скасування іпотечної угоди, яка була підписана з ТОВ "Маджестік" (фактичний власник Хандогій) у 2007 році.

Травень 2007-го. АКБ "ТАС-Комерцбанк", правонаступником якого є АТ "РВС БАНК" та ТОВ "Маджестік", укладають кредитний договір на суму понад 30 мільйонів доларів США. В забезпечення виконання зобов’язань за Кредитним договором Банку передають в іпотеку будівлю торговельно-офісного центру у самому центрі Києва за адресою провулок Рильський, будинок 6.
На той час фактичним власником ТОВ "Маджестік" був Володимир Хандогій. Але враховуючи те, що пан Володимир був почесним дипломатом і першим заступником Міністра закордонних справ, то компанією він володів через свої офшори.
Згодом Володимир Хандогій, перебуваючи на посаді тимчасово виконуючого обов`язки, вирішив "дипломатично" не повертати борг. Хандогій і Ко добилися того, що іпотеку визнали недійсною з тих підстав, що нібито Хандогій, який брав 30 млн, не давав згоду на передачу в іпотеку майна. Після того, як іпотека була визнана недійсною, дипломат вивів майно на інші офшори, а потім перереєстрував на свою доньку.
Цікаво, що суди ухвалювали рішення на користь фірми Володимира Хандогія під чітким керівництвом ексочільника Вищого господарського суду Віктора Татькова та його поплічника – фігуранта журналістських розслідувань Артура Ємельянова, який, за інформацією ГПУ, організував найбільшу в країні корупційну схему, в яку залучив півтисячі суддів.

Саме у 2011 році, коли було
За 10 років роботи у системі українського правосуддя Ємельянов зробив стрімку й успішну кар'єру, а також почав декларувати мільйонні статки. Водночас його колишня дружина інвестувала 1,3 мільйона доларів у цигарковий бізнес Віталія Кіро.
Нагадаємо, що 18 жовтня 2016 року прокуратура оголосила Ємельянову підозру за статтями про втручання в діяльність судових органів та незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду.
У цій же справі проходив і колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков.

З серпня 2017-го Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури розслідував кримінальне провадження щодо судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова і колишнього голови цього ж суду Віктора Татькова.
Окрім грабіжницьких махінацій у зв’язці з Володимиром Хандогієм,
Після Революції гідності Татьков потрапив під люстрацію. Він виїхав на лікування за кордон до повідомлення йому підозри та в Україну не повернувся. У квітні 2018-го Печерський суд Києва дав дозвіл на його затримання з метою доставлення до зали суду для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також екссуддя відмовився від спрощеної процедури екстрадиції й подав запит на отримання притулку в Австрії.
На початку 2019 року
В 2018 вже нові судді після судової реформи відновили справедливість - повернули в дію іпотечний договір кількарічної давнини. І вже у квітні цього року АТ "РВС БАНК" набув законного права власності на будівлю торговельно-офісного центру в центрі столиці.
Однак Хандогій не з тих, хто здається – він вже тричі подавав касаційну скаргу. Два рази йому відмовили. А третього разу він вже й сам відмовився. Вочевидь, не "домовився" з головуючим суддею. На певний час шановний дипломат узяв паузу. Чекав, поки головуючий піде у відпустку або поїде у відрядження. Саме тоді він би знову подав скаргу, щоб через автоматичний розподіл вона потрапила до потрібних йому людей.
І ось він вже знову подав. І навіть отримав рішення, неправомірне, бо винесення такої ухвали на цій стадії процесу неможливе. Після надходження матеріалів справи, колегія суддів Касаційного господарського суду під головуванням Ткаченко Ніни Григорівни, буде приймати рішення про відкриття чи відмову у відкритті провадження.
Головне, що скаржник два місця тому вже звертався з аналогічною скаргою, відтак вважається таким, що пропустив строки і справу відкривати не можна.
Цікаво, чи закриє фінансовий джек-пот від Хандогія очі суддям на очевидні факти, чи судді таки побачать закон?