Екссуддя Тупицький витратив на юристів більш як 270 тисяч

19.06.2021 14:25

Олександр Тупицький, якого Президент Володимир Зеленський звільнив із посади судді Конституційного Суду, витратив на оплату юридичних послуг 274,4 тис. гривень. Як передає "Укрінформ", про це свідчить повідомлення про суттєві зміни майнового стану Тупицького, опубліковане у Реєстрі декларацій.

Tupyckyj
Фото: UMOLODA.KYIV.UA

Датою здійснення видатку в реєстрі вказано 2 червня.

Як повідомлялося, Олександр Тупицький задекларував за минулий рік понад 3,7 млн грн зарплати на посаді голови Конституційного Суду, а також указав будинок і дві земельних ділянки у Криму.

Володимир Зеленський 27 березня скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького, а також Олександра Касмініна суддями КСУ. Глава держави зазначив, що документи скасовано за результатами "аудиту указів експрезидента, проведеного на виконання рішення РНБО".

Обоє звільнених суддів оскаржили указ у Верховному Суді.

Крім того, НАЗК направило до суду два протоколи щодо порушення Тупицьким ч. 4 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) і ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП.

Конфлікт інтересів стосувався рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року, яким було скасовано кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. У відомстві вважали, що під час ухвалення цього рішення Тупицький мав конфлікт інтересів, оскільки стосовно нього тривала перевірка декларації.

Наприкінці травня Голосіївський райсуд Києва закрив провадження щодо притягнення Тупицького до адміністративної відповідальності.

Як повідомляв "СтопКор", “Джо Байден” підписав петицію за відставку Татарова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини