Екссуддя отримав 6 років в’язниці за доларовий хабар

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) засудив ексголову Козівського районного суду Тернопільської області Михайла Кренцеля до 6 років позбавлення волі. Рішення суд ухвалив 2 вересня.

Krencel
Колишній суддя отримав 6 років в'язниці за хабар у 2 тисячі доларів Фото: ЦПК

Колегія суддів ВАКС визнала винним Кренцеля в одержанні неправомірної вигоди, злочин за частиною 3 статті 368 ККУ (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це стало відомо з трансляції суду.

Колишньому судді призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі із забороною обіймати певні посади протягом 3 років з конфіскацією всього майна.

Разом із суддею вирок отримала і адвокат Наталія Лісна. Судді призначили їй 5 років позбавлення волі із забороною протягом 2 років займатися адвокатською діяльністю і з конфіскацією половини майна.

Було вирішено, що провина Кренцеля та адвоката доведена. Також вину підтвердив допит свідків.

За версією слідства, суддя через адвоката вимагав хабар у 2 тисячі доларів "за ухвалення рішення про відмову у задоволенні клопотання про скасування іспитово-випробувального терміну відносно заявника". Гроші суддя мав отримати за рішення не скасовувати випробувальний строк і не відправляти засудженого у виправну колонію.

Передані гроші були мічені і під час обшуку їх було вилучено.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, лікар-кардіолог вимагав хабар за звільнення від служби в армії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини