Експомічник президента РФ порівняв Путіна із засновником Римської імперії

18.06.2021 19:18

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв Володимира Путіна із засновником Римської імперії Октавіаном Августом. Про це повідомляє російський "РБК", який цитує Суркова з інтерв’ю "Financial Times", передає "Українська правда".

Putin August
Фото: diletant

Сурков, розмірковуючи про державний устрій, заявив, що після розпаду Радянського Союзу, до якого призвела одноманітність, людям потрібно було дати різноманітність. Проте, за його словами, різноманітність, яка з'явилася в країні в 90-і роки, "добивало Росію ще швидше".

За його словами, різноманітність потрібно контролювати, це дозволить створити "хороший компроміс між хаосом і порядком".

"Передозування свободи смертельна для держави. Все, що служить ліками, може бути отрутою. Вся справа в дозуванні", - заявив Сурков.

В інтерв'ю також Сурков Путіна з Октавіаном Августом. За словами Суркова, Путін не відміняв демократію, а поєднав "з монархічним архетипом російського правління".

"Октавіан прийшов до влади, коли нація, люди боялися боротися. Він створив державу іншого типу. Це більше не була республіка... Він зберіг формальні інститути республіки - був сенат, був трибунал. Але всі звітували перед однією людиною і підпорядковувалися йому", - зазначив експомічник президента РФ.

Як повідомляв "СтопКор", “Джо Байден” підписав петицію за відставку Татарова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини