Експерти підтримали “Національну платформу” – нову політичну партію

22.09.2020 17:21

8 вересня 2020 року у КВЦ “Парковий” пройшов всеукраїнський з'їзд партії “Національна платформа”. На ньому політична сила заявила про свої амбітні плани взяти участь у місцевих виборах та представила делегатів на місцях.

Odarchenko
Фото: пресслужба "Національної платформи"

“Національна платформа” – партія всеукраїнського масштабу, що об’єднує усі регіони України, від Львова та Волині до Херсону та Одеси. Своєрідною новацією стала відкритість з’їзду.

Надзвичайно важливим елементом порядку денного з’їзду стало обговорення комплексної програми партії, щодо якої, крім членів партії, висловили свої думки провідні експерти.

Зокрема, Альона Шапоркова, директорка громадської організації “Біла Стрічка України” зазначила: “Україна, на жаль, ще далека від образу країни, де відстоюються права людини, в тому числі і гендерні. Ми абсолютно переконані, що в сучасному світі цьому не місце. Відповідно, я рада, що програма партії «Національна платформа» передбачає запровадження законодавчих змін, які дозволять покращити ситуацію щодо прав людини”.

Aliyona Shaporkova
Альона Шапоркова Фото: пресслужба "Національної платформи"

Варто зазначити, що програма партії “Національна платформа” надзвичайно багатоаспектна, над її розробкою працювали понад 14 внутрішніх комітетів партії.

З метою виокремлення дорожніх карт розвитку країни було проведено більш як 30 зустрічей секторальних та регіональних робочих груп.

Roman Bochkala
Роман Бочкала Фото: пресслужба "Національної платформи"

“Я брав участь у розробці правового блоку програми партії, а саме у сфері боротьби з корупцією. Я певен, якщо втілити в життя ці ідеї та плани, наша країна матиме набагато кращі позиції у світових рейтингах, а головне – кожен громадянин відчуватиме себе більш захищеним та відчуватиме, що в країні діє верховенство права”, – наголосив Ігор Бондарчук, представник громадської організації “Стоп корупції”.

stopcor
Фото: пресслужба "Національної платформи"
Ihor Bondarchuk
Ігор Бондарчук Фото: пресслужба "Національної платформи"

Сергій Білобровенко, юрист, підприємець, представник житомирської команди “Національної платформи”, наголосив: “Разом з партією “Національна платформа” ми проводили декілька робочих груп, де проаналізували різні проблеми Житомира. Серед них: зростання злочинності, несприятливий інвестиційний клімат, незавершені інфраструктурні об’єкти, відсутність стратегічної політики утилізації сміття. Про всі ці проблеми відомо як місцевій владі, так і верхівці, але ніхто не звертає на них уваги. Я вірю, що спільно з “Національною платформою” та завдяки нашій програмі ми подолаємо ці проблеми та створимо оптимальне середовище для розвитку міста Житомира та інших міст України”.

Sergiy Bilobrovenko
Сергій Білобровенко Фото: пресслужба "Національної платформи"

Олександр Бураков, підприємець, колишній Голова наглядової ради ПрАТ “Укратомвидав”, колишній директор МНВО “Мілтекс” та АТ “Афіс” говорив про важливість розбудови нових міст, зокрема, міста Славутич, яке стало притулком для людей після аварії на ЧАЕС. Він заявив про повну підтримку програми “Національної платформи” та лідера партії Катерини Одарченко.

Жваве обговорення подальших кроків діяльності партії та пріоритетів її розвитку підсумував Юрій Сенюк, голова правління Асоціації ділового співробітництва “Київ-Пекін”: “Працюючи багато років в Академії наук, я розумію необхідність чіткої методології, а також наскільки ми далекі від світових підходів до стратегування та імплементації зрозумілих стратегій. Я брав участь у більшості засідань партії, а також залучав колег-науковців до ґрунтовної розмови про стратегію розвитку нашої столиці”.

Yuriy Senyuk
Юрій Сенюк Фото: пресслужба "Національної платформи"

Юрій Сенюк наголосив на важливості подальшої роботи на місцях та в комітетах партії.

Нагадаємо, “Національна платформа” – перша партія нового типу, що побудована без ребрендингу старих політичних сил. Партія об’єднує провідних фахівців, лідерів думок на регіональному та галузевому рівнях. Лідер партії – відомий політичний експерт Катерина Одарченко.

Odarchenko
Катерина Одарченко Фото: пресслужба "Національної платформи"
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини