Експерт розповів про затримку пенсій і вражаючі суми відпускних для нардепів

26.07.2018 13:57

Олександр Кочетков звернув увагу на те, що народні обранці, знаючи, що пенсія для більшості людей єдиний спосіб виживання, дозволили собі влаштувати затримку виплат допомоги. Так, за його словами, українці досі живуть за Радянського союзу.

Новину передає "Преса України".

Політолог Олександр Кочетков відреагував на затримку виплат пенсій у липні. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що уряд "протупив" у питаннях збору податків на пенсійний фонд і при цьому наважується розповідати народу байки.

"А допомогу від держказначейства додумалися попросити тільки в свинячий голос, чиновники плетуть нам про "касові розриви" ... Розриви ці як би все пояснюють і виправдовують. Грошей не те щоб немає, це розриви безперервності такі. Сингулярність, розумієте, в пенсійні справи космічним вітром принесло..." – зазначив експерт.

За словами Кочеткова, пенсія для більшості людей чи не єдиний спосіб існування. При цьому він поцікавився, скільки касових розривів виникло при виплаті чиновникам і депутатам їх чималих відпускних.

"Не дивлячись на гімн, герб і повалені леніни, ми все ще живем за Радянського Союзу. При радянській системі управління... І система влади за часи незалежності не змінилася. Тому жоден помітний чиновник ніякої відповідальності за "касові розриви" не понесе – немає такої процедури. Ні! І не з'явиться, поки ми не запустимо повне перезаснування держави", – підкреслив він.

Нагадаємо, у липні не всі українські пенсіонери змогли отримати щомісячну допомогу від держави. Представники "Укрпошти" заявили, що у Пенсійному фонді виникли технічні неполадки. Тим часом у фонді заявили, що "зміщення графіку фінансування виплат зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску" та пообіцяли вирішити ситуацію.

До слова, у липні українські депутати, які зробили перерив у роботі до вересня, отримали понад 16 млн грн відпускних. З них 15 млн грн виплачено готівкою.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини