Експерт назвав обшуки на “1+1” “піар-акцією” на користь Коломойського

07.02.2020 15:51

Репресії проти ЗМІ, новий поворот у "Гончарукгейті" чи гучна піар-акція? Кандидат політичних наук Ростислав Балабан висловився з приводу нещодавніх обшуків СБУ в офісі телеканалу "1+1".

Експерт вважає, що спецоперація насправді є спланованою успішними піарниками медіаакцією та психологічним ходом, покликаним показати, що Ігор Коломойський насправді не є наближеним до президента Зеленського.

Ростислав Балабан - кандидат політичних наук

"Тобто стався розголос, що відбувається наїзд на ЗМІ. Так, це неправильно. Адвокатів, лікарів і журналістів не можна чіпати. Але от знову ж таки, був обшук, і що? Знайшли комп'ютер? Ну так і в нашому офісі є 10 комп'ютерів, і в будь-якому іншому. Що? Результат який?  Результат – піар. Ну всі ж асоціюють "1+1" з Коломойським. Наїхали на "1+1", отже, без проблем можуть наїжджати на Коломойського. Тобто така піар-акція", – коментує політолог.

Пан Ростислав також зазначив, що зараз діяльність урядовців та правоохоронних структур здебільшого змістилась в Інтернет-площину.

"На жаль, зараз я відчуваю, що наш Кабмін разом з правоохоронними органами працює не в реальному секторі, а в секторі Фейсбуку. Але у Фейсбуці державою не управляють", – наголосив експерт.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X