Експерт назвав найвигіднішу інвестицію у наступному році

15.11.2017 15:41

Олександр Дубінський прокоментував прийнятий держбюджет України на 2018 рік. За його словами, наразі прості українці можуть здійснити дві вигідні інвестиції.

Про це журналіст повідомив у своєму відеоблозі, новину передає "Преса України".

Журналіст Олександр Дубінський заявив, що закладений урядом середній курс нацвалюти до долара на ріні 29,3 грн може свідчити про те, що поступове здорожчання американської валюти впродовж наступного року може переступити цю межу.

"Курс виросте на 10-15%. Не виключено, що курс гривні становитиме близько 31 грн за долар. 10-15 на доларі сьогодні не дає ні один комерційний банк. Тобто придбавши долари сьогодні, до кінця 2018 року ви отримаєте дохідність у вигляді 10-15% річних у доларі. Такого доходу не дає ні один депозит на сьогодні", – пояснив журналіст.

Він також зауважив, що купівля іноземної валюти вигідна тим, що людині не доводиться сплачувати податок на інвестицію. Депозит обкладається 17%-м податком на доходи фізосіб.

"Тому, на мою думку, найвигідніша інвестиція у 2018 році – це валюта", - зауважив Дубінський.

За його словами, окрім валюти можна вкладати гроші у нерухомість з метою здачі її в оренду. Підсумовуючи, експерт пояснив, чому гривня втрачатиме свої позиції відносно долара. Так, причина цього – "влада не має жодного уявлення, як розвивати економіку країни". Як повідомлялось раніше, експерт пояснював, чому гривня опинилась на шляху до девальвації.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X