Ексочільнику ДАБІ оголосили підозру: Олексій Кудрявцев з’явився до прокуратури

02.02.2021 16:30

Сьогодні, 2 лютого, колишній голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев навідався до місцевої прокуратури. Повідомляє кореспондент "СтопКору".

oleksiy kudryavtsev
Олексій Кудрявцев Фото: СтопКор

В останній оголосили про підозру та розшук експосадовця, адже на численні звернення про необхідність прибуття до органу досудового розслідування для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій він жодного разу не відреагував.

Нагадаємо, Олексію Кудрявцеву оголошена підозра саме за фактом вчинення пособництва у підробленні офіційного документа та використанні при призначенні на посаду (ч. 5 ст. 27, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

prokuratura kieva
Фото: СтопКор

Водночас сам експосадовець написав, що ні від кого не ховається і готовий відповісти на усі запитання.

Але коли наші журналісти намагалися із ним поговорити, пан Кудрявцев відмовився надавати відповіді на будь-які запитання.

— Ви ж писали допис у фейсбуці, що готові коментувати?

— Я не буду нічого коментувати. У мене не підроблений диплом. Хочете, я вам прокоментую, що ви і ваша організація надсилали по 500 звернень до ДАБІ на місяць, — Олексій Кудрявцев, ексочільник ДАБІ.

І справді, ГО “Стоп корупції” неодноразово надсилала звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо різних об’єктів, які будуються із порушеннями містобудівного законодавства. Однак звідки ж пан Кудрявцев, не працюючи в ДАБІ, уже декілька років знає про внутрішню роботу структури?

До слова, допит експосадовця має відбутися цього тижня. Ми будемо і надалі стежити, як розвиватимуться події.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини