Екснардепа Павелка можуть ув’язнити на 10 років із конфіскацією статків

Зважаючи на десяток відкритих справ та гучний суспільний резонанс, наприкінці минулого року Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію з питань корупції в українському футболі. ТСК працює вже чотири місяці. Тож команда «СтопКору» вирішила запитати у її членів, як просувається справа Павелка.

Як зазначив голова комісії, депутат від «Слуги народу» Анатолій Костюх, парламент торік у листопаді проголосував за створення слідчої комісії, яка має завдання розібратися: чи дійсно були зловживання з боку посадовців ВРУ, чиновників центрального органу виконавчої влади та місцевої влади при реалізації бюджетної програми будівництва футбольних майданчиків?

Саме цим наразі й займаються члени ТСК.

«Залишатись осторонь ми не могли. З іншого боку, я ще хочу сказати, що громадські організації, матеріали яких я читав, обурені тим, що справи уже тривають, розглядаються уже більше півтора року — і жодних дій», – додав нардеп.

Пан Костюх розповів про роботу ТСК

Кількість відкритих проваджень реально вражає: аж 10 справ! Три з них розслідує поліція, чотири — прокуратура, ще дві — НАБУ і одну справу — ДБР.

Зауважимо, що покарання за ці злочини передбачає позбавлення волі строком до 12 років, заборону обіймати державні посади строком на 10 років та конфіскацію майна корупціонера.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини