Ексмер Ірпеня намагається очорнити відому організацію, яка викривала його схеми – подробиці

09.12.2019 16:24

Голова партії «Нові обличчя», колишній очільник міста Ірпінь Київської області Володимир Карплюк дискредитує ім’я ГО «Стоп корупції», розповсюджуючи хибну інформацію від ручної організації з майже подібною назвою. Подробиці планів Карплюка розповів представник ірпінського осередку «Стоп корупції» Сергій Гапон.

Наші активісти ретельно стежать за перебігом кримінальних проваджень, відкритих проти Карплюка та деяких інших депутатів міськради, пов’язаних із незаконними забудовами у місті. Разом з небайдужими жителями Ірпеня активісти «Стоп корупції» не просто зупинили три незаконні забудови, а й домоглися від прокуратури арешту об'єктів.

«До нашого втручання Державна архітектурно-будівельна інспекція геть не працювала. Доки ми не почали ходити туди як на роботу, на кожен прийом громадян, нічого не відбувалося», – сказав пан Гапон.

Карплюк вирішив боротися з тими, хто заважає йому збагачуватись та розкрадати землі міста шляхом чорного піару. Була створена ГО «Центр Стоп корупції», назва якої фактично збігається з нашою назвою. Низка замовних матеріалів була спрямована проти прокуратури та на захист місцевих корупціонерів.

«Ім’я «Стоп корупції» має в Ірпені позитивний імідж. Назва відомої організації береться навмисне, бо люди у більшості не розбираються у розбіжностях. Це робиться з метою очорнити наше напрацьоване ім’я, адже вони («Центр Стоп корупції» – ред.) займають абсолютно протилежну від нашої позицію», – пояснив Сергій Гапон.

Водночас попри жодні провокації та чорний піар, «СтопКор» не припиняє стежити за подіями в Ірпені.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X