Екскомандувач ЗС США в Європі розповів про вторгнення Росії в Україну

11.07.2020 15:29

Колишній командувач збройних сил Сполучених Штатів Америки в Європі Бен Ходжес припустив, що спорудження медустанов на полігонах, кількість боєприпасів і новини про гуманітарну кризу в Криму можуть свідчити про підготовку РФ до військового вторгнення в Україну.

Armiya RF
Фото: censor.net

В інтерв'ю виданню "Тиждень" екскомандувач ЗС США в Європі Бен Ходжес спрогнозував, що восени 2020 року у Росії будуть всі передумови для військового наступу на Україну.

"Проблеми Росії - нестача води на півострові і літня посуха. Не зупиняється дезінформаційна війна, з допомогою якої влада Росії говорить про "гуманітарну катастрофу". Багато чому посприяє недавній референдум про зміну в Конституції РФ. Влада Росії продовжує видавати паспорти громадянам України. Все це сукупності - умови для військової ескалації, як політичні, так і економічні. І потім, варто згадати про прийдешні навчання "Кавказ-2020", які зберуть достатню кількість сил ЗС РФ для можливого захоплення Північно-Кримського каналу. Я сподіваюся, що розвідувальні служби України ретельно стежать за кожною дією: спорудженням польових госпіталів і збільшенням сховищ боєприпасів.

Якщо Росія вирішить атакувати, Україні варто підготуватися до кібератаки на системи управління країною. Також Росія може влаштувати повну блокаду Азовського моря. Не виключено, що російські спецслужби спробують організувати масові громадські протести в багатьох регіонах України. Їх мета - відвернути увагу, і у Києва буде чимало проблем", - прокоментував екскомандувач ЗС і додав, що ОБСЄ повинна бути уважною, а Спостережна місія повинна стежити за розвитком ситуації на Сході України, передає "ASPI".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X