Ексклюзивні подробиці щодо масового отруєння шаурмою у Києві

03.09.2019 18:20

Семеро людей потрапили до лікарні з харчовим отруєнням – причиною наразі вважають антисанітарію у кіоску з шаурмою, де постраждалі купували їжу. Подробиці з місця події передає журналіст "СтопКору" Артем Поліковський. 

У столиці закрили 5 точок з продажу шаурми. Фото: "СтопКор"

Подія сталася неподалік від Політехнічного інституту. Студенти розповідають, що біля цієї точки завжди стояв дуже неприємний запах і вони боялися купувати там їжу. Однак, за їхніми словами, черги до кіоску все одно були постійно й чималі.

Нині усі точки мережі зачинені, правоохоронці проводять перевірки. Журналіст "СтопКору" Артем Поліковський розповідає подробиці:

"Позакривали всі фаст-фуди поблизу КПІ, наклеєні пломби. Студенти стверджують, що тут і раніше була антисанітарія, всі працюють абияк, ніяких перевірок. Так не повинно бути".

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Фото: "СтопКор"

Зі слів свідкині Тетяни, отруєння відбувалися тут і раніше.

"Багато людей отруїлось, та взагалі відразу видно, що тут не слідкують за чистотою. Тут видно, коли вони її (шаурму – ред.) готують, немає рукавичок, все потрапляє в їжу", – сказала дівчина.

Наш журналіст простежив за тим, як відбираються зразки продуктів для аналізу. Наразі тривають слідчі дії, на точках працюють оперативники.

Фахівці взяли зразки продуктів на перевірку. Фото: "СтопКор"
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини