Ексголова Держрибагентства, перебуваючи на посаді, намагався ліквідувати прибутковий «Новокаховський рибний завод»

25.03.2020 16:00

Велика риба – гарна юшка: багаті на біоресурси українські водойми здатні приносити держбюджету мільярдні прибутки. Чому ж колишній очільник Держрибагентства оголосив війну ефективному підприємству? Та з якою метою його команда продовжує тиснути на незалежних рибалок? З’ясували журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, 8 жовтня тоді ще чинний керівник Державного агентства рибного господарства Ярослав Бєлов видав наказ №451 про ліквідацію ДП «Новокаховський рибоводний завод частикових риб». Прибуткове підприємство нібито вирішили приєднати до Херсонського виробничо-експериментального заводу з розведення частикових риб у Голій Пристані.

Щоб захистити завод, працівники вимушено звернулися до парламентарів та голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва. Згодом Новокаховська міська рада виграла в адмінсуді позов проти Держрибагентства, і наказ про ліквідацію рибозаводу скасували.

Суд визнав наказ Бєлова протиправним Фото: Херсонський окружний адмінсуд

Та це не єдиний випадок свавілля з боку Бєлова та його поплічників. Деякі з них продовжують працювати на керівних посадах у системі ДАРГ. За словами гравців ринку, керівники Держрибагентства та рибоохоронного патруля запровадили жорсткий «контроль» їхньої роботи, більше схожий на здирництво та монополію на вилов і реалізацію риби.

Більше про це читайте в матеріалі: Ексголова Держрибагентства Бєлов та команда «кришують» незаконний вилов риби на мільярди, — гравці ринку

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини