Ексдиректора київського коледжу ім. Піддубного звинувачують у розтраті та підробці документів

29.10.2020 10:00

У Києві в олімпійському коледжі імені Івана Піддубного вирують неспортивні баталії: молодики на чолі з Олексієм Семенюшком не пускають до навчального закладу комісію МОН та аудиторів. Чому колишній директор багнетами зустрів рішення щодо реорганізації коледжу? Та чи мав він взагалі право очолювати заклад? Розбиралась Наталя Дігтяр.

Під час однієї з бійок разом із співробітниками педколективу було затримано ексдиректора коледжу Олексія Семенюшка. До речі, подейкують, що він влаштувався сюди за підробленим дипломом.

College5
Олексій Семенюшко Фото: скрнішот

Нині Шевченківський та Деснянський суд слухають дві кримінальні справи, де Олексія Семенюшка звинувачують у розтраті, привласненні майна та підробці документів, зокрема, й того диплому, завдяки якому пан Олексій очолив навчальний заклад. Про це неодноразово говорили у ЗМІ

«На сьогодні надано відповідь з Національного університету фізичного виховання України, що такий диплом директору ніколи в житті не видавався, довідка ця представлена слідчим органам», – повідомив начальник відділу комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти України Вадим Панченко.

College4
Відповідь на запит Фото: скріншот

Журналістам «СтопКору» вдалося поспілкуватись із тими, хто виступає проти приєднання. Люди впевнені, що реорганізація призведе до скорочення, і співробітники просто втратять роботу.

Натомість ректор Інфізу Євген Імас запевняє: приєднання до університету фізвиховання піде лише на користь коледжу, і все відбувається в рамках закону.

College56
Витяг з Наказу МОН Фото: скріншот

«Реорганізувати Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного шляхом приєднання до Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Надати окремі права фінансово-господарської самостійності Відокремленому структурному підрозділу «Олімпійський фаховий коледж ім. Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України», – йдеться у відповідному наказі Міністерства.

Попри те, ексдиректор Семенюшко влаштував ескалацію конфлікту та оголосив безстроковий «італійський страйк».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини