Ексдиректор коледжу Піддубного заборонив працівникам їдальні годувати студентів та колектив

04.11.2020 17:22

Відсторонений директор Олімпійського коледжу імені Піддубного Олексій Семенюшко із погрозами розпорядився щодо невидачі продуктів працівниками харчового блоку.

oleksiy semenyushko
Олексій Семенюшко Фото: скріншот

Про це під час круглого столу на тему «Реорганізація Олімпійського коледжу імені Піддубного», що відбувся у пресцентрі «СтопКор», сказав уповноважений комісії з питань реорганізації Олександр Москаленко.

«Коли вже перейшли до харчоблока (комісія з перевіркою — ред.), то виявили проблеми з постачанням та видачею продуктів. Коли комісія почала працювати, колишній директор Олексій Семенюшко зателефонував працівникам їдальні коледжу і сказав, щоб продукти не видавали, бо «будете нести відповідальність».

Водночас, за словами Москаленка, постачальники їжі, які раніше виграли тендер, з приходом комісії вирішили різко скасувати всі домовленості.

Moskalenko
Олександр Москаленко Фото: СтопКор

«Постачальники на харчоблок, які пройшли тендер, призупиняють відносини після того, як ми прийшли з реорганізацією та почали контролювати продукти, тендер, почали перевіряти – що ж це привозять, як вони постачають, як їм надають кошти. І вони почали надсилати нам листи про розірвання договорів. Це теж є якась проблема або домовленості між колишніми керівниками».

Він також додав, що гуртожиток перебуває в поганому стані – зокрема, відсутні душові кабіни. Гімнастичний зал теж залишає бажати кращого, те ж стосується застарілої вентиляції.

«З реорганізацією цей коледж може стати набагато кращим та забезпечити дітей нормальними умовами навчання та дипломами про освіту».

Зазначимо, цього року навчальний заклад не пройшов атестацію, а студенти ризикують не отримати дипломи про освіту.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини