Екс-голова СБУ часів Януковича повернувся в Україну – ЗМІ

21.05.2019 19:43

Колишній голова Служби безпеки України та екс-віце-прем’єр-міністр часів президента Віктора Януковича Валерій Хорошковський повернувся в Україну.

Про це стало відомо журналістам "Схем". Інформацію медійники отримали із трьох незалежних одне від одного джерел. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

За даними журналістів «Схем», Хорошковський прилетів у Київ приватним рейсом у вівторок, 21 травня.

Довідково, Валерій Хорошковський – колишній власник телеканалу "Інтер". Обіймав посаду міністра економіки в уряді Віктора Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, голови Служби безпеки за президентсва Віктора Януковича, міністра фінансів і першого віце-прем'єр-міністра в уряді Миколи Азарова. Був у складі так званої політичної групи Фірташа-Льовочкіна.

Хорошковський поїхав з України у 2012 році. За даними журналістів, він жив у Монако.

До того як поїхати з України у нього був конфлікт з Миколою Азаровим.

У грудні 2012 року Хорошковський, перебуваючи на посаді першого віце-прем’єра, написав заяву про звільнення. Офіційною причиною у ній була зазначена "незгода щодо повторного призначення Миколи Азарова на посаду прем’єра".

У 2014 році Хорошковський балотувався другим номером за списком "Сильної України" Сергія Тігіпка до Верховної Ради. Однак ця партія не пройшла до парламенту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X