Екс-голова МЗС розповів, після чого Путін відгукнеться на пропозицію Зеленського зустрітися

10.07.2019 10:51

Якщо зустріч президентів РФ та України Володимира Путіна з Володимиром Зеленським відбудеться, то не раніше завершення парламентських виборів. Про це сказав екс-голова Міністерства закордонних справ України Костянтин Грищенко, передає “Уніан”.

"Це вже вселяє певну надію. Вони хочуть краще зрозуміти, що є президент Зеленський. Коли ти знаєш більше про опонента, про партнера, тобі набагато легше вести переговори. Вони ретельно завжди готуються. Я не думаю, що це буде відкладатися занадто довго, якщо складуться умови. Але на певний час візьмуть тайм-аут – щонайменше, до завершення виборів", – зазначив дипломат.

На думку екс-глави МЗС, зустріч, якщо вона взагалі відбудеться, навряд чи вирішить всі проблеми.

"Але шлях подолає той, хто йде, хто пропонує. Стояти на місці так, як ми стояли щонайменше 3-4 роки, просто безглуздо. Тому треба шукати в якому місці, з ким, в якому форматі. Свого часу перед тим, як було вирішено питання війни у В'єтнамі, досить довгий час обговорювали форму столу, за який повинні сісти учасники переговорів. Але в підсумку домовилися і знайшли якийсь вихід. Треба шукати в усіх напрямках, думаю, це прекрасна ініціатива", – вважає він.

Читайте також: "Обговоримо чий Крим і кого там немає на Донбасі", – Зеленський призначив зустріч Путіну".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X