Екс-чиновник США висміяв Луценка

02.02.2018 16:06

У США відреагували на те, що українські посадовці дозволяють собі далеко не бюджетні подорожі для відпочинку. Останнім приводом для обговорень стали слова Юрія Луценка про те, що Сейшели доступні українцям середнього класу.

Новину передає "Преса України".

Майкл Карпентер, колишній заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, відреагував на нашумілу поїздку генпрокурора України Юрія Луценка на Сейшели. На своїй сторінці у соцмережі Карпентер іронічно зазначив, що заява Луценка про те, що Сейшели стали доступні для українців – чудове гасло, яке можна використати.

"Генеральний прокурор України Юрій Луценко каже, що відпочинок на курорті "Four Seasons" на Сейшельських островах є "чимось, що собі може дозволити пересічний українець середнього класу". Це може стати прекрасним виборчим гаслом", - зауважив Карпентер.

Нагадаємо, після того, як в Україні та світі дізнались про розкішний відпочинок президента Петра Порошенка на Мальдівах, в той час, як в його державі йде війна, зумів виділитися і Юрій Луценко. Останній здійснив подорож на Сейшельські острови. При цьому він зауважив, що поїздка стала подарунком сина. Генпрокурор виправдався, що на подорож витратив всього лише декілька десятків тисяч євро. Пізніше журналісти уточнили, що йшлося про мінімум 52 тисячі євро.

На що Луценко відповів, що сьогодні такий відпочинок може дозволити собі кожен українець середнього класу. У Мережі Луценка одразу висміяли та назвали "відірваним від реальності".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини