Директорка школи з коронавірусом ходила на роботу – відкрито справу

15.06.2020 13:47

Держпродспоживслужба столиці звернулася до правоохоронних органів порушити кримінальну справу проти директора однієї зі столичних шкіл - за порушення правил самоізоляції після підтвердження захворювання на коронавірус. 

Фото: Цензор.нет

"У нас шокуючий випадок. Як виявилося, директорка школи, яка захворіла на коронавірус, спілкувалася з великою кількістю людей, коли вже отримала позитивний тест на COVID19!Вона нікому нічого не сказала і встигла сходити на роботу. Держпродспоживслужба міста звернулася до правоохоронних органів щодо порушення проти директора кримінальної справи", - повідомив мер Києва Віталій Кличко

Він також зазначив, що серед персоналу трьох дитячих садків міста виявили хворих на коронавірус або людей з підозрою на COVID-19.

"Всі три садки не працювали, але готувалися до відкриття і прийому дітей. Зокрема, у дитсадку № 804 в Оболонському районі захворіла вихователька. У садку № 495 Шевченківського району - підозра на коронавірус в інструктора з фізкультури. А в закладі № 651 у Солом’янському районі виявили, що в музичного керівника садочка захворіла вся родина. Тобто, ця жінка – контактна особа. Вона тепер – на самоізоляції. Усі три садочки місто поки не відкриє", - розповів Кличко.

Нагадаємо, раніше COVID-19 виявили у директорки школи №197 м. Києва.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини