Директора агрокомбінату у Пущі Водиці звільнили: його підозрювали у корупції

16.12.2020 11:09

Фонд державного майна України ініціював проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП «Агрокомбінат «Пуща-Водиця». Відбір провели 16 жовтня, за результатами переміг Юрій Іонанов. Про кадрові зміни на підприємстві стало відомо активістам ГО «Стоп корупції», які раніше зверталися до Фонду державного майна з фактами корупції з боку попереднього керівника Анатолія Шинкаренка.

Pushcha
Громадські активісти повідомили Фонд держмайна про факти корупції з боку керівника ДП. Директора звільнили. Фото: СтопКор.

«Враховуючи результати голосування, переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ДП «Агрокомбінат «Пуща-Водиця» визнати Іонанова Юрія Олександровича як такого, що набрав найбільшу кількість голосів та показав найкращі знання законодавства України з питань, що регулюють діяльність підприємства, знання економіки підприємства, стратегiчного планування та операційного управлiння», – ідеться на сайті Фонду держмайна.

Нагадаємо, раніше громадські активісти з ГО «Стоп корупції» викривали зловживання на посаді з боку в.о. директора агрокомбінату у Пущі Водиці Анатолія Шинкаренка. Ішлося про розкрадання майна агрокомбінату. Антикорупціонери провели акцію протесту через дії чиновника під Фондом державного майна України. Саме у їхньому підпорядкуванні перебуває агрокомбінат.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини