Директор Олімпійського коледжу Москаленко: «Відродження закладу стало можливим завдяки підтримці Президента»

Нове керівництво коледжу імені Піддубного планує узаконити землю та майно навчального закладу й покращити стан його матеріально-технічної бази. Відродження Олімпійського коледжу, який перебував у стані занепаду після хазяйнування попереднього керівництва, стало можливим після реорганізації навчального закладу та завдяки підтримці Офісу Президента. Про це повідомив новий директор закладу Олександр Москаленко.

Moskalenko
Директор коледжу Олександр Москаленко Фото: СтопКор

«Ми звернули увагу на умови проживання вихованців у гуртожитку. По-перше, раніше на поверсі навіть не було душових кімнат, ми їх зробили. По-друге, спільно з працівниками провели суботник і привели до ладу територію. Створена робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Офісу Президента, і вони докладуть максимум зусиль, щоб Олімпійський коледж був у найкращих умовах. Хочу подякувати ОП та особисто Президенту України Володимиру Зеленському за увагу до нашого коледжу, допомогу й зацікавленість», - наголосив пан Москаленко у промові на честь випускників.

Новопризначений директор коледжу також зазначив, що основним завданням нового керівництва за літній період є узаконення земельних ділянок та нерухомості навчального закладу. Адже за кілька років господарської діяльності попереднього керівника Олексія Семенюшка навчальний заклад був доведений буквально до критичного стану.

У 2020 році коледж перебував на межі знищення, адже він не пройшов атестацію, а студенти ризикували не отримати дипломи про освіту.

Як з‘ясувала комісія МОН, що здійснювала перевірку спортінтернату, з навчального закладу зникли трудові книжки працівників, відомості про студентів, фінансова документація. За словами представників комісії, викладачі та студенти були залякані попереднім керівництвом.

Крім того, Семенюшко не пускав у приміщення коледжу жодну з перевірок та організував масові заворушення, в яких постраждали кілька людей.

Восени 2020 року відбулася реорганізація навчального закладу: коледж зробили відокремленим структурним підрозділом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

College3
Після реорганізації умови навчання змінилися на краще Фото: СтопКор

Після реорганізації нове керівництво робить усе можливе для відродження закладу, а вихованці отримали можливість після закінчення коледжу одразу перейти на навчання до НУФВСУ та продовжувати отримувати освіту.

«Вважаю, що рішення пішло на користь всій державі, університету, всім вихованцям учням, спортсменам, фахівцям. Я впевнений, що ця реорганізація дасть новий імпульс розвитку коледжу. А випускникам я бажаю, звісно, продовжувати займатися спортом, після коледжу вступити до університету, а потім – приходити до нас працювати і виховувати нових талановитих спортсменів. Маю надію, що поки ви будете вчитися, ми створимо гідну інфраструктуру, й наші спортсмени будуть найкращими», – додав Олександр Москаленко.

Нагадаємо, 16 червня в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України вперше після реорганізації та зміни скандального керівництва відбулись урочистості на честь випуску 11-х класів.

College1
Cвято в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного Фото: СтопКор

У цьому унікальному фаховому закладі свого часу навчалися чинний міністр спорту Вадим Гутцайт, чемпіони і призери Олімпійських Ігор, чемпіони світу та Європи у різних спортивних дисциплінах, відомі українські спортсмени тощо.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини