«Дядя, дай мільйон»: у Кропивницькому державні тендери виграють підприємства, наближені до секретаря міськради Табалова

09.10.2019 16:00

Розкрадання держпідприємств та звільнені працівники, небажання повертати мільйонні кредити, дерибан землі у природоохоронній зоні під будинки для можновладців та непрозорі закупівлі для кишенькових організацій – усе це буденні реалії з життя Кропивницького. Хто стоїть за цими історіями? Деталі – в ексклюзивному розслідуванні Артема Поліковського для «СтопКору».

Більшість сумнівних історій у місті пов’язують з іменем місцевого депутата-підприємця Вадима Дриги та його товариша – секретаря міськради Андрія Табалова.

Щоправда, говорити відверто про пана Табалова чи його діяльність тутешні побоюються. Знімальна група «СтопКору» попросила про інтерв’ю щонайменше п’ятнадцятьох місцевих посадовців та журналістів, але почувши прізвище, вони відмовилися.

Чи не єдиний, хто погодився нам розповісти всю правду – кропивницький кореспондент Андрій Клочек. З його розслідувань ми дізналися, що сам Табалов бізнесом, можливо, й не керує, але державні тендери виграють компанії, які йому опосередковано належать.

Одна з таких компаній – ФОП Кобець.

Приватний підприємець виграв уже 67 тендерів у Кропивницькому

«Взагалі, аналізуючи тендери управління освіти, коли закуповуються харчові продукти в школи Кропивницького, важко не помітити, що постійно перевага надається одним і тим самим постачальникам. У цьому випадку йдеться про ФОП Кобець. Це людина, яка в принципі не має великого бізнесу в обласному центрі», – розповідає журналіст місцевого видання «Прожектор».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини