Двом посадовцям Одеської митниці повідомлено про підозру

16.05.2020 15:16

ДБР повідомило про підозру в отриманні неправомірної вигоди в.о. начальника відділу митного оформлення одного з митних постів та в. о. заступника начальника митного поста - начальника одного з відділів митного оформлення Одеської митниці ДМС.

"Рішенням Печерського районного суду Києва підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави", - передає "Інтерфакс-Україна" посилаючись на пресслужбу ДБР.

Так, митників підозрюють в отриманні неправомірної вигоди посадовими особами за попередньою змовою групи осіб (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Раніше Служба безпеки України повідомила, що підозрює керівництво Одеської митниці Державної митної служби в організації масштабної корупційної схеми під час розмитнення товарів, у зв'язку з чим було затримано під час отримання неправомірної вигоди начальника відділу митного поста "Чорноморськ".

У махінації були задіяні начальники відділів митного оформлення постів "Одеса" і "Чорноморськ".

"Перший із них вимагав $100 з кожного контейнера за доставку вантажів на внутрішню митницю без додаткових заходів контролю. У разі згоди компанію-імпортера вносили в список і надалі її контейнери за обумовлену плату безперешкодно проходили митний контроль", - йдеться в повідомленні.

Так, надалі вже чиновник поста "Чорноморськ" створював комерсантам штучні перешкоди під час розмитнення товарів, затягуючи їх оформлення. Для розблокування процесу начальник відділу пропонував імпортерам допомогу в заниженні вартості задекларованих вантажів.

Правоохоронці затримали начальника відділу митного поста "Чорноморськ" згідно зі ст. 208 Кримінального кодексу України, після отримання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі $1,3 тис.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини