ДВК «льодовикового періоду»: екстремальні довибори до міськради на Львівщині

29.03.2021 18:56

28 березня відбулися довибори депутатів до Глинянської міської ради.  Напередодні керівник львівського підрозділу «Стоп корупції»  Андрій Турка викликав правоохоронців через нестерпні умови роботи комісій. Про це розповіли у регіональному осередку організації.

Фото: портал "Варіанти. Львів"

У неділю, 28 березня, відбулися проміжні і повторні вибори депутатів Глинянської міської ради у двох багатомандатних виборчих округах. Проміжні вибори депутата Глинянської міської ради у виборчому окрузі №7 призначили через складення повноважень депутатки цієї міськради Оксани Лемішки. Також повторні вибори депутата Глинянської міської ради у виборчому окрузі №4 призначили через визнання повторних виборів депутата у цьому окрузі такими, що не відбулись.

Антикорупціонер Андрій Турка працював головою дільничної виборчої комісії  460561 за квотою ТВК. Дільниця розташована в селі Печенія Львівського району.

Він повідомив, що напередодні виборів, 27 березня, він викликав слідчо-оперативну групу. Адже працювати добу в приміщенні з температурою +1-+3 члени ДВК не могли. За 2 тижні підготовки до виборів не було забезпечено сприятливих умов для роботи членів комісії.

Температура в приміщенні не відповідала санітарним нормам.

«СОГ приїхала лише через 4 години після виклику. Та й те після того, як ми обдзвонили гарячі телефонні лінії відповідальних служб області. Склали протокол про вчинення кримінального правопорушення за ст. 157 ККУ – перешкоджання роботі виборчої комісії у спосіб службового недбальства – незабезпечення санітарних норм, а також за ст. 161.1 – нетерпимість за соціальними ознаками», - повідомив подробиці Андрій Турка.

Утім, навіть виклик поліції не розв'язав проблему опалення. За словами активіста, члени комісії були вимушені тягнути з сусідніх будівель подовжувачі, щоб увімкнути обігрівачі. Через використання обігрівача у приміщенні ДВК навіть сталося коротке замикання.

Через недотримання санітарних норм і використання електроприладів для обігріву у ДВК на Львівщині порушили правила пожежної безпеки Фото: СтопКор

У день виборів, 28 березня, за словами стопкорівця, кричущих порушень виборчого законодавства не було зафіксовано.

Зазначимо, «СтопКор» повідомляв: мешканці Глинян протестували через наміри обласної влади закрити єдину лікарню.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини