«Думай, чепушило»: на Донеччині невідомі погрожують представнику партії «Голос» (ФОТО)

08.07.2019 16:23

У Донецькій області голова громадської організації «Твоє нове місто» Володимир Єлець через свої політичні вподобання став жертвою погроз. Про це повідомив голова святогірського регіонального підрозділу ГО «Стоп корупції» Володимир Рибалкін.

Володимир Єлець, уповноважений представник від партії «Голос» у 52 окрузі, після офіційної заяви про свою політичну орієнтацію почав отримувати смс з погрозами. Невідомі надіслали одразу 5 повідомлень протягом 5 годин.

«Я порадився зі штабом і ніяк не відреагував на залякування», - коментує цей випадок потерпілий.

Це не перше порушення правил передвиборної агітації у 52 окрузі. Активісти «СтопКору» повідомляють про випадки прямого підкупу населення сумами до 1000 гривень, роздачі продуктових запасів. Деяких кандидатів підтримують військово-патрульні служби. Один із кандидатів залучив військових для роздачі морозива та каші.

«Голова ВЦА округу №52 зібрав керівників лікарень і медичних закладів. І понизив у посадах тих, хто відкрито підтримав партію «Голос». В офіційних документах зазначено, що працівників понизили у посадах через факти, що відкрилися», - зазначив представник «Стоп Корупції» Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донеччині у 51 окрузі всього 500 виборців і 26 кандидатів у народні депутати, серед яких Надія Савченко.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X