ДТП у Дніпрі: фура загубила кілька тонн мандаринів

04.12.2017 12:49

У місті Дніпро сталась ДТП за участю вантажівки. Учасник пригоди з місця події втік, однак після себе залишив "мандариновий слід", який привернув до себе увагу місцевих жителів.

Новину передає "Преса України".

Правоохоронці міста Дніпро повідомили, що 3 грудня близько 16:00 на проїзді Олександра Гальченко дорога була вкрита мандаринками. За попередніми даними, водій, який доставляв цитрусові, очевидно, потрапив у ДТП, внаслідок якої товар і залишився на дорозі. З'ясувати всі обставини з водієм правоохоронцям так і не вдалось. З місця події він втік.

Місцеві жителі вирішили допомогти комунальникам зібрати частину мандаринок. Однак, вибравши лише цілі, або менш пошкоджені, на місці все ж залишилась велика частина цитрусів, який довелось зчищати за допомогою важкої техніки.

"Деякі особливо підприємливі громадяни вирішили вжити мандарини прямо на місці, щоб не тягати з собою важкі сумки. Діти з особливим натхненням сприйняли аварію і бігали серед розчавлених плодів, щасливо повискуючи", – зазначили патрульні міста.

Зауважимо, схожа пригода трапилась в американському штаті Вісконсин. Тут на дорозі була помічена велика кількість цукерок Skittles червоного кольору. Пізніше з'ясувалось, що місцеві фермери годують ними велику рогату худобу, оскільки це хороша альтернатива кукурудзі, яка набагато дорожча від цукерок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини