Дружина президента хоче створити Офіс першої леді на базі ОПУ

Олена Зеленська планує залишити після себе в ОП окрему структуру, яка б професійно займалася справами першої леді. Про це розповіла вона на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА), передає "НВ".

olenazelenska
Фото: ОП

Олена Зеленська розповіла, що наразі чин першої леді законодавчо не закріплений в Україні.

"Немає особливих настанов для дружин президентів, немає кодексу і формалізацізації моєї роботи", — пояснила вона.

З одного боку, — каже перша леді, — це свобода, але з іншого — великі очікування.

"Від тебе очікують всього. Ти маєш вирішити всі питання, особливо в гуманітарному секторі. Коли ми щось робимо, то я отримую велику кількість коментарів, що потрібно робити", - зазначила Зеленська.

Вона додала, що не знала, з чого починати власну діяльність у статусі першої леді: "Ти проходиш до будівлі офісу президента і там нікому не потрібний і, в принципі, тебе там ніхто не чекає. Тільки президент чекає і завжди радий бачити".

Для ефективності своєї роботи Зеленська визначилася з чотирма напрямками, щоб діяти згідно з планом: культурна дипломатія, реформа харчування у школах, безбар'єрність та супровід президента.

Вона вважає, аби діяльність першої леді була корисною від початку каденції нового президента, для цього варто утримувати невелику команду професіоналів у Офісі президента.

"Мені б хотілося, щоб після мене залишилася структура, можливо, на базі Офісу президента, яка б допомогла у роботі всім іншим, хто прийде після мене. Щоб було зрозуміло, куди ти потрапив, що є помічники і є кому відповідати на запити та листи. Цього не було і ми мали це реалізувати. Ми зробили маленьку структуру, яка може бути імплементована потім [в ОП]", — розповіла Зеленська.

За її словами, наразі команда першої леді складається з трьох людей.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні хочуть спростити отримання громадянства росіянам.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини