Дружина загиблого мера Кривого Рогу Павлова: Ми не збираємося закінчувати життя самогубством

Дружина загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Олена звернулася з офіційною заявою, в якій повідомила, що ні вона, ні її син не мають наміру вчиняти самогубство.

Olena Pavlova
Дружина загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Олена Фото: скріншот

"У нашій родині за останні три місяці-три смерті. Всі - молоді чоловіки від 44 до 50 років. Після третьої смерті за три місяці я хочу заявити, що ні у мене, ні у нашого з Костею сина немає смертельних хвороб, ми не п'ємо алкоголь і не збираємося закінчувати життя самогубством. У нас новий газовий котел, нова електрична проводка вдома, в хорошому стані в машині справні гальма, їздимо ми теж дуже акуратно", - запевнила Павлова у відеозверненні, передає "РУДАНА".

Вона також зазначила, що її син Юрій Павлов жодного разу в житті не вживав наркотики і не перебував на обліках в диспансері.

"Я ще раз повторюю: життя самогубством Ні я, ні мій син Юрій, ні наші друзі, родичі закінчувати не збираємося", - сказала вона.

Нагадаємо:

  • У неділю 15 серпня 2021 міського голову Кривого Рогу знайшли застреленим у приміському будинку.
  • Нардеп від "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович написав, що мер Кривого Рогу Костянтин Павлов був убитий.
  • У поліції озвучили три версії загибелі криворізького міського голови.
  • У Кривому Розі у понеділок, 18 жовтня, знайшли тіло Андрія Павлова. Він був молодшим рідним братом загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.
  • За результатами експертизи, Андрій Павлов помер від випадкового отруєння алкоголем.
  • 10 листопада двоюрідний брат загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, Борис Павлов повісився у своєму будинку. Правоохоронці встановлюють всі обставини смерті.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини