Дружина-нотаріус одного з одеських суддів оформила на себе 20 га коштновної землі

Судова реформа vs одеська суддівська мафія. Журналісти “СтопКору” провели незвичайний експеримент і дослідили статки кількох служителів Феміди з південного міста. Результати вражають: виявилось, що усі герої нашого розслідування мають в активі сумнівні рішення та дорогу нерухомість. Докладніше – у відеорепортажі Марії Гураль.

Не відстає від своїх колег ще один суддя – Олександр Олександрович Димерлій.

Суддівську кар'єру він розпочав у 1992 році. Зараз – суддя П'ятого апеляційного адмінсуду.
Син Артем Олександрович із 2012 року працює прокурором Одеської місцевої прокуратури №2. А його дружина – помічник приватного нотаріуса, у власності якої – увага – 20 гектарів землі.

Досьє судді Димерлія

У декларації можна побачити дві квартири загальною площею близько 160 квадратних метрів та будинок у півтисячі квадратних метрів вартістю понад мільйон гривень, яким володіє батько судді Олександр Соловейович.

У скарбничці цього судді також є кілька сумнівних рішень. Одне з найцікавіших: скасування адміністративної відповідальності, яку наклала ДАБК за порушення будівельних норм. До речі, виконуючи обов’язки голови, Олександр Олександрович надав у ВРП позитивну характеристику Тетяні Танасогло. І саме тоді, коли Вища рада притягнула суддю до відповідальності.

На жаль, ситуація в Одесі майже типова для будь-якого іншого обласного центру. Адже поки не створили Вищу кваліфкомісію, про очищення судової системи говорити марно. Та якщо членів ВККС обиратимуть не міжнародні експерти, а Вища рада правосуддя, цій круговій поруці неможливо буде покласти край.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини