Дружина Лещенка вакцинувалася заради гастролей в Москві

09.05.2021 10:33

Дружина нардепа VIII скликання і члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка - діджейка Анастасія Топольська зібралася на гастролі у Москву, а перед цим зробила щеплення проти коронавірусу. Про це повідомляє "#Букви".

Topolska
Фото: скріншот

Топольська неодноразово їздила розважати публіку країни-агресора. Однак у 2020 році гастрольна діяльність опинилися під загрозою для неї через пандемію. Водночас діджейка знайшла вихід. На початку вакцинаційної кампанії в Україні Топольська отримала щеплення препаратом Covishield.

Вакцинація відбулася 9 березня.

Топольська уточнила, що отримала щеплення "завдяки наказу МОЗ, який дозволяє вакцинувати публічних особистостей із залишків відкритого флакона для медпрацівників".

Йдеться про наказ Міністерства охорони здоров’я, згідно з яким в Україні дозволили вакцинувати проти COVID-19 громадських діячів, діячів культури і спорту, лідерів релігійних громад і так далі. Це вирішили робити, щоб популяризувати щеплення, у випадках, якщо будуть залишки доз вакцин. Наразі дію цього наказу зупинили.

Дружина Лещенка висловила думку, що їй "пощастило стати однією із щасливчиків", які вакцинувалися.

"Хоча я і без цього була в черзі – записувалася через застосунок "Дія", – поінформувала вона.

Топольська додала, що почувається "чудово" і готова "щосили святкувати День діджея" (був 9 березня, – ред.).

"Це дуже символічно, адже без щеплення не бачити мені міжнародних гастролей. Бажаю всім теж отримати свою дозу захисту і забути про часи безпрецедентних обмежень", – підсумувала вона.

Druzyna Leshenka post
Фото: скріншот

У той час, коли Топольська отримала щеплення й зібралася на гастролі в РФ, МОЗ звітує про те, що повністю вакцинованими в Україні з початку кампанії є лише 446 осіб. За даними Державної служби статистики, наразі населення України нараховує трохи більше ніж 41 мільйон.

Нагадаємо 8-9 травня дружина Лещенка виступить на секс-позитивній вечірці в Москві.

vechirka
Фото: Instagram

Без табу і забобонів – такий девіз вечірки. У Мережі опубліковані правила заходу. Учасників івенту закликають приходити в шкірі і латексі, а також зазначають – в клубі буде окремий зал для плотських утіх. Також на вечірці "заборонені гомофобія, трансфобія, расизм, сексизм, фетшеймінг, ейджизм і будь-яка інша дискримінація".

Знімати на вечірці категорично заборонено – на телефонах заклеюватимуть камери при вході.

vechirka
Фото: Instagram

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ляшко заявив, що у черзі на вакцинацію від COVID очікують 590 колективів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини