Дружина голови Черкаської ОДА Скічка вирішила в купальнику презентувати соціальний проєкт

06.03.2021 15:59

Про соціальний проєкт для жінок та дівчат, що розпочинається в Черкаській області 14 березня повідомила дружина голови Черкаської облдержадміністрації Єлизавета Юрушева. Сама Юрушева при цьому перебуває за кордоном у відпустці, передає "Главком".

Urusheva
Фото: Instagram

За словами дружини чиновника, вона щаслива анонсувати проект. На захід запрошена олімпійська чемпіонка Ганна Різатдінова. Подія відбудеться в обласній філармонії і у "сторіз" в Інстаграмі Юрушева закликає купувати білети.

Urusheva
Фото: Instagram

Гроші, виручені за квитки підуть на обласний онкоцентр.

Без чоловіка, але з дітьми Єлизавета Юрушева зараз відпочиває за кордоном, повідомляє "Прочерк". Вона є донькою мільярдера Леоніда Юрушева.

Раніше голова Черкаської ОДА Олександр Скічко в ексклюзивному інтерв’ю для "Главкому" розповів, що раніше продавав молоко, а згодом працював членом наглядової ради на підприємстві свого тестя, мільярдера Леоніда Юрушева "Дніпровагонрембуд".

Скічко також заперечує, що Юрушев фінансував його виборчу компанію.

"Фінансування моєї кампанії складалося з моїх особистих заощаджень, дружини й навіть деяку частину додали мої батьки", – сказав він. За словами Скічка, його дружина не була проти походу в політику, а тесть – так.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Вітренко заявив, що Україна незабаром припинить імпорт електроенергії з РФ і Білорусі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини