Дружину забудовника ЖК “Чайка” Олексія Кулагіна звільнили з посади голови комісії з питань освіти

13.12.2018 18:43

13 грудня відбулась сесія Петропалівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району, на якій розглядались питання щодо забудовника Олексія Кулагіна та його дружини. На засіданні більшістю голосів місцеві депутати прийняли рішення відсторонити від виконання обов’язків голови постійної комісії з питань освіти, молоді та спорту Оксану Кулагіну.

Про це розповів активіст "Стоп Корупції" Антон Клітний, який був присутній в залі засідань.

"За відкликання дружини забудовника Олексія Кулагіна з посади проголосувало 19 депутатів, один утримався та ще двоє не брали участі в голосуванні" – повідомив він.

Сесія Петропалівсько-Борщагівської сільської ради

Крім того, рада розглянула питання щодо прийняття на баланс зливової каналізації, яку раніше звів забудовник для мешканців ЖК "Чайка" й депутати проголосували "проти".

Заступник сільського голови з виконавчої роботи Олег Андрієвський пояснив, чому було прийняте рішення винести це питання на розгляд та чому його не підтримали.

"Це заволодіння державними коштами, за сприяння суддів приймаються незрозумілі рішення й тому винесли це питання на сесію сільської ради. На сьогодні зливова каналізація розташована в місці, де вона не повинна бути – це міський яр. Там відкрите кримінальне провадження через те, що 90% каналізації знаходиться на території, яку Олексій Кулагін орендує, а це суперечить закону "Про містобудівну діяльність".

Олег Андрієвський

Крім того, він зазначив, що Кулагін не сплатив пайові кошти, які був винен, а замість них запропонував віддати побудовану зливову каналізацію ЖК "Чайки" сільській раді.

"Були звернення екологічної інспекції до поліції та прокуратури, які відкрили кримінальне провадження. Кулагін у 2013 році мав сплатити всі пайові кошти. Було багато судів, ми звертались до нього щодо укладання нового пайового договору, але все безрезультатно. Наразі ми подали звернення до касаційної інстанції й будемо надалі відстоювати свої права" – сказав він.

Варто зазначити, що ані Оксана, ані Олексій Кулагіни на засіданні не були присутні, його відвідав єдиний представник депутатської групи "Чайка" Роман Рабін. Однак коли журналсіст спробував взяти у нього коментар, той утік.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини