Другий за день: на Житомирщині відкрили ще один осередок антикорупційної організації (фото)

27 лютого в місті Коростень відбулось офіційне та урочисте відкриття відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції". Про це з місця подій повідомив голова правління організації Ігор Бондарчук, який особисто вручив новим членам дружної команди сертифікати.

Фото: СтопКор

"Ми сьогодні відкрили у Коростені наш осередок, територіальний підрозділ. Сподіваємось, що і далі будемо викривати факти корупції, спільно докладаючи зусиль, і тепер не тільки в Овручі, а ще й у Коростені. Житомирська область, як бачимо, досить активно долучається до нашої організації. І дуже приємно, що знаходяться люди, які відповідальні та готові брати на себе обов’язки. Раді вітати у нашій команді голову осередку – людину гідну. Будемо рухатись та взаємодіяти", – наголосив він.

У Коростені відбулось урочисте відкриття Фото: СтопКор

Головою Коростенського районного відокремленого підрозділу став Олександр Грищенко – активіст та засновник дитячого спортивно-розважального центру.

Додамо, що головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях, викриття схем та неправомірних дій чиновників, покращення умов життя мешканців та об’єднана діяльність небайдужих громадян.

За один день на Житомирщині відкрито 2 осередки "Стоп корупції" Фото: СтопКор

Як повідомляв "СтопКор" раніше, сьогодні офіційно відкрився осередок організації в місті Овруч.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини