Другий тур виборів: на Запоріжжі незаконно надрукували 90 тисяч бюлетенів

20.11.2020 22:28

У Бердянську поліція заарештувала 90 тисяч бюлетенів. Їх міськвиборчком незаконно замовив для другого туру виборів мера. Про це повідомляє "Суспільне", передає "РБК-Україна".

vybory
Фото: УП

18 листопада в управління Національної поліції Бердянська звернулися члени террізбіркома з повідомленням про незаконний друк бюлетенів. З'ясувалося, що в місто Бельмак вирушили двоє членів міськвиборчкому, включаючи в. о. голови комісії, щоб домовитися про друк на місцевій фабриці 90 тисяч бюлетенів.

За друк цих бланків комісія не голосувала, а тому глава виборчкому не могла сама домовлятися про замовлення бюлетенів. Днем пізніше, 19 листопада, комісія вже затвердила друк партії бюлетенів для виборів, які замовили на запорізькій друкарні.

Вже надруковані в Бельмаке бланки поліція взяла під охорону. Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом неправомірних дій голови террізбіркома.

У другому турі виборів мера Бердянська беруть участь кандидат від "ОПЗЖ" Олександр Свідло і від "За майбутнє" Валерій Баранов. Голосування пройде 22 листопада.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, кандидат у мери Дніпра Краснов підкупив 15 тисяч виборців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини