Дрібні порушення чи недитяча корупція – що приховують в елітному інтернаті

08.08.2018 12:04

Протягом двох років на школу-інтернат «Славутинка» у Кам’янець-Подільському виділяли чималі кошти, адже поруч вирішили звести унікальну для цього містечка споруду – надсучасний триповерховий спорткомплекс. Вартість цього комплексу, за словами директорки, складає 27 мільйонів гривень. Але кількох мільйонів аудитори не дорахувалися.

Виконувач обов’язків директора закладу Олена Козлова заявляє, що всі порушення усунено. На підтвердження надає журналістам лист, засвідчений лише власним підписом. Автографів членів ревізійної комісії тут немає.

Перевірити, чи справді усунені порушення, Держаудитслужба наразі не може. «Ми вже робили перевірку в цьому році, наступного разу можемо не раніше, ніж через рік. Ми не можемо точно знати, чи порушення усунені. Але якщо наступна перевірка виявить, що дані неправдиві, то за цей лист є кримінальна відповідальність», - зазначив Анатолій Марциняк, начальник управління Держаудитслужби у Західному регіоні.
Натомість виявлені факти наразі ретельно вивчають у Львівському територіальному управлінні НАБУ, місцевому слідчому відділі нацполіції і прокуратурі.

Подробиці ситуації дивіться у відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X