Драйвером першого туру була молодь, перебіг перегонів непрогнозований – соціологи

08.04.2019 15:30

Численні політологи та навіть самі кандидати на пост голови держави прогнозували, що президентські вибори-2019 стануть чи не найбруднішими за всю історію. Чому поки їхні прогнози не справдилися, а також що може вплинути на перебіг і результати другого туру – довідувалась журналіст «СтопКору» Алла Легеза.

Явка виборців 31 березня у порівнянні із попередніми президентськими перегонами була набагато вищою. Загалом по Україні вона становила приблизно 63,5%. Активність електорату на півдні і сході зросла, а на заході знизилася. Дуже активною була молодь, стверджують соціологи.

«Явка зросла також і в інших категоріях вікових, але там зростання 4-8%, молодь зросла найбільше», - наголосив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Якою буде підготовка до другого туру президентських перегонів і кого оберуть українці на чергових виборах, спрогнозувати сьогодні важко й експертам.

«Багато виборців зараз задумалося: а чи хочуть вони того ж ти таки Зеленського президентом. Тут уже будемо спостерігати картину, що більше переважить. Я думаю, найближчим часом ми оприлюднимо наші соціологічні дослідження і зможемо про це говорити точніше», - зазначив пан Антипович.

На результати можуть суттєво вплинути й майбутні дебати, що їх сьогодні бурхливо обговорюють українці. Тож сподіватися на великий відрив одного чи іншого кандидата політологи не радять.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X