Довибори до Верховної Ради: перемагають “Слуги народу”

31 жовтня на Херсонщині та у Черкасах провели довибори до Верховної Ради. За даними ЦВК, на обох виборчих округах лідирують кандидати від партії "Слуга народу".

Vybory
31 жовтня в Україні провели довибори до Верховної Ради Фото: censor.net

В окрузі №184, що на Херсонщині, вже підрахували 77,12% голосів. На Черкащині, в окрузі №197, — 23,4%. Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

За даними ЦВК, на Херсонщині лідирує кандидат від "Слуги народу" Сергій Козир. Він набрав понад 65% голосів. Свого найближчого конкурента, Ігоря Йосипенка від "Європейської солідарності", він випереджає на 51,02%.

У Черкаській області у лідерах також кандидат від "Слуги народу" Віталій Войцехівський. Він має 46,94% голосів. Його найближчий суперник, самовисуванець Владислав Голуб, має 23,5% голосів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 31 жовтня в Україні провели довибори до Верховної Ради у зв'язку із переходом депутатів Скічка та Колихаєва до виконавчої гілки влади. Про перебіг голосування, порушення та спроби підкупу виборців можете прочитати тут.

Також 31 жовтня відбуваються вибори мера Харкова. Станом на 12:00 правоохоронцями було зафіксовано 22 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини