Довірена особа “кандидата Ю” попалася з 2,5 млн гривень – Генпрокурор Луценко шокував заявою

21.03.2019 12:40

Стало відомо про те, що в Дубні (Рівненська область) співробітники правоохоронних органів затримали особу, яка займається підкупом виборців.

Інформацію оприлюднив Генеральний прокурор країни Юрій Луценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, правоохоронці заарештували місцевого учасника мережі підкупу виборців, яку організував "депутат Д" для того, щоб на президентських виборах перемогла "кандидат Ю".

"ДБР, СБУ і ГПУ затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів в президенти", – заявив глава Генпрокуратури. Як стверджує Юрій Луценко, підозрюваний отримав від учасника мережі "депутата Д" 2,5 мільйона гривень "чорної готівки".

Також Генпрокурор вдався в питання про те, якщо представник Всеукраїнської мережі "депутата Д" отримує від київського штабу вищевказану суму в місті, в якому кількість населення становить приблизно 35 тисяч – то скільки грошей планує витратити штаб "кандидата Ю" для того, щоб перемогти в країні з кількістю виборців в 35 мільйонів.

Якщо хтось може відповісти на значно складніше питання: звідки у штабу такі невраховані у виборчому фонді кошти – прошу зв'язатися зі слідчими ДБР", – йдеться в повідомленні Луценка.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини