Довго затверджували проєкт: керівник китайської компанії пояснив затримку реконструкції траси М-06

14.05.2020 11:14

На завершення робіт на трасі М-06 «Київ-Чоп», які здійснює китайська компанія Sinohydro Corporation Limited, залишилося 2 місяці. Попри сумніви, які висловив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков, керівник проєкту Цен Вейдзі запевняє, що цього часу їм вистачить.

Кубраков заявив, що в Житомирській області планується капітальний ремонт та будівництво 128 кілометрів доріг Фото: СтопКор

Як передає кореспондент «СтопКору» безпосередньо з об’єкта, де здійснюється ремонт, у Кубракова виникло питання: чи буде здана робота вчасно?

«Якщо чесно, ми подивилися на темпи виконання, уважно продивилися контрактні умови. Нас зовсім не влаштовують темпи будівництва. Ми будемо спілкуватися з підрядними організаціями. Від себе я скажу, що це така остання в цей час компанія з Китаю, яка намагається ще щось побудувати в Україні. Ми як можемо підтримуємо її, але бачимо, що темпи зовсім не такі. Свою думку, ми, українці, будемо складати за тим, як ця компанія зможе реалізувати проєкт. Від того, як працюватиме ця компанія, залежить репутація й інших компаній з Китаю. Є вирішальних 40 днів, за які вони мають показати результати. Щодо Житомирської області загалом, ми плануємо відновити 125 кілометрів автомобільних доріг. Пріоритетний проєкт — це М-21», — наголосив Кубраков.

Олександр Кубраков Фото: СтопКор

Водночас, керівник Sinohydro Corporation Limited Цен Вейдзі пояснив природу затримки. Вони зіткнулися на початку з проблемою затвердження проєкту.

«Це забрало багато часу. Наш ринок — зовсім новий для них. Попри те, вони пожвавлюють роботу, їм залишилося лише 2 кілометри дороги — і вони вкладуться в терміни», — наголошує кореспондент на словах китайського представника.

Цен Вейдзі впевнений, що компанія вкладеться у терміни Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини