Дотерпілась: у Запоріжжі жінка померла від перитоніту внаслідок побиття співмешканцем

10.12.2019 13:47

Мешканка Запоріжжя занадто довго після побиття чоловіком терпіла сильний біль у животі, не звертаючись по допомогу лікарів. Запізніла госпіталізація завершилась смертю потерпілої від перитоніту і інтоксикації організму.

Прокурори області спрямували до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя, який жорстоко відлупцював співмешканку.

Як з’ясували правоохоронці, в серпні чоловік, який тривалий час зловживав алкоголем, під час побутової сварки кілька разів сильно вдарив кулаком в живіт свою цивільну дружину, заподіявши їй закриту тупу травму черевної порожнини з розривами внутрішніх органів і подальшою внутрішньою кровотечею.

Звикнувши до подібної поведінки та постійного аб’юзу з боку чоловіка, постраждала тривалий час вимушено терпіла сильний біль від завданих побоїв, не звертаючись за медичною допомогою.

Прокурором пред'явлено звинувачення за ч.2 ст. 121 КК «Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої». Побутовому тирану світить ув’язнення терміном від 7 до 10 років, повідомляють журналісти місцевого сайту новин.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини