Дослідження: вакцина AstraZeneca вже після першої дози знижує ризик смерті від COVID на 82%

За інформацією дослідження компанії AstraZeneca, їх вакцина вже після першої дози знижує ризик смерті від COVID-19 на 82%.

AstraZeneca
Фото: Rafael Henrique / Keystone Press Agency / Global Look Press

Про це повідомляє РБК-Україна.

Повідомляється, що результати дослідження в Канаді показали, що одна доза Vaxzevria (комерційна назва вакцини) була на 82% ефективна проти випадків госпіталізації або смерті, викликаних штамом "Бета"/"Гамма".

Вакцина також показала високий рівень ефективності проти варіантів "Дельта" і "Альфа" з скороченням госпіталізацій або смертей на 87% і 90% відповідно. Ефективність Vaxzevria після однієї дози була аналогічна ефективності інших вакцин, протестованих в дослідженні.

Підкреслюється Vaxzevria ефективна і проти легкого симптоматичного захворювання, хоча друга доза істотно підвищує рівень захисту.

"Ці дані показують ... що вакцина Vaxzevria поряд з іншими вакцинами в Канаді забезпечує високий рівень захисту від найсерйозніших форм захворювання навіть після одного уколу", - заявив виконавчий віцепрезидент відділу досліджень і розробок в області біофармацевтики Мене Пангалос.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Pfizer почала розробку вакцини проти індійського штаму COVID-19 “Дельта”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини