Дорога до Криму закрита: КПВВ не працюватимуть до кінця червня

22.05.2020 14:17

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Росією Кримом будуть закриті до 22 червня. 

"Вчора Кабінет міністрів України оприлюднив постанову № 392 про адаптивний вихід з карантину, і відповідно до цієї постанови, внесені зміни до нормативних актів уряду, зокрема і в розпорядження №291, яким регламентується перетин адміністративного кордону і функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду на кордоні з окупованим Кримом. І термін дії цього розпорядження продовжено до 22 червня", -  заявив спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко, слова якого передає Інтерфакс-Україна

Демченко нагадав, що відповідно до цього розпорядження функціонування КПВВ на адмінкордоні з Кримом тимчасово припинено. На окуповану територію можуть потрапити люди, зареєстровані там, а на материкову Україну - люди, прописані за межами окупованої території.

Крім того, глава прикордонної служби може ухвалити окремі рішення щодо окремих громадян у разі "підстав гуманітарного характеру".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини