Донька кандидата на посаду судді КСУ за квотою Зеленського живе в Москві та називає її улюбленим містом

Донька кандидата на посаду судді Конституційного Суду за квотою Зеленського Олександра Сибіги живе у Москві та зізнається у любові до цього міста у своїх соціальних мережах. 

polina sybiga
Донька кандидата на посаду судді КСУ Поліна Сибіга вже протягом трьох років навчається у Москві та називає її улюбленим містом Фото: Фейсбук
"Фешн-блогерка та таткова дочка Поліна живе в Москві, столиці країни-агресора Росії, і радіє тортам у стилі "рабочій і колхозніца". А тато, колишній суддя ВГСУ, тут готується зайняти місце в суді, який має боронити українську державність", — пише на своїй сторінці у фейсбуці Михайло Жернаков, голова правління фундації Dejure.
polina sybiga
Торт Сибіги з "ідеалом радянської доби" — робітником та колгоспницею Фото: Фейсбук

Активіста обурює, що переможцем на посаду стала людина, щодо якої є інформація про незадекларований будинок площею понад 700 квадратних метрів. Також у власності Сибіги перебуває кілька квартир у Києві та 7 земельних ділянок в області, автівка «Порш Каєн».  Є інформація про забудову ним на  території, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

А дочка Олександра Сибіги — Поліна — вже протягом трьох років навчається у Москві та зізнається у любові до цього міста у своїх соціальних мережах.

polina sybiga
Профіль Поліни Сибіги в Instagram Фото: Фейсбук

"Мало нам судді КСУ Завгородньої, чоловік якої — громадянин Росії та отримує пенсію із Москви. От мало", — обурюються активісти.

Сам же конкурс на посаду судді називають "ущербним і небезпечним", бо суддів хочуть призначити на посади, які не є вакантними.

Нагадаємо, що нещодавно у любові до Москви зізнався депутат Верховної Ради від ОПЗЖ Вадим Рабінович. Він також назвав Росію вічним другом та партнером України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини