Дони Корлеоне васильківського розливу: хто стоїть за підпільним гральним бізнесом у передмістях столиці

02.10.2019 10:12

Підпільним казино вдається залишитись на плаву, попри заборону та поліцейські рейди, оскільки фактичні організатори грального бізнесу діють через підставних осіб та уникають відповідальності. А щоб захистити свою незаконну сферу діяльності, починають наймати «тітушок», як це було й у Василькові. Хто кришує цей тіньовий ринок та чию силову підтримку використовують так звані бізнесмени – розслідувала Марія Гураль.

Хлопців, яких у Василькові неодноразово помічали в прикритті грального бізнесу, згодом бачили й серед активістів місцевої громадської організації «Право та захист Васильківщини». Про причетність ГО до цієї сфери говорять і тутешні жителі.

«Хлопці з їхньої ГО, ну у нього є ще фізгрупи, які приїжджають на тонованих бусах, вирішують їхні питання», – розповідає пан Олег, чиє обличчя і голос ми змушені приховати з міркувань безпеки.

Інші місцева мешканка підтверджує: Василю Гедзику дійсно належать точки грального бізнесу у Василькові та у Білій Церкві. А підтримує цю нелегальну мережу громадська організація «Право та захист Васильківщини».

ГО "Право та захист Васильківщини" місцеві жителі пов'язують із кришуванням грального бізнесу

Засновник цієї організації – Руслан Суханов. Він неодноразово брав участь у закритті незаконних гральних закладів. Та вивчивши детальніше історію рейдів цього об'єднання, ми виявили дивну закономірність.

Серед приміщень – жодного «Лото Маркету», і це попри те, що один з них розташований просто навпроти офісу організації.

І, можливо, нічого дивного в цьому не було б, якби не одна деталь: Руслан Валерійович має спільний бізнес зі своїм кумом, уже відомим нам Василем Миколайовичем. До речі, сам же активіст зізнався: Гедзик і справді міг займатись гральною індустрією.

«Коли це було законно – може він і займався. Можливо, через це вони думають, що це його», – заявляє пан Суханов.

Свою причетність до сфери цієї діяльності пан Руслан заперечує. Так само, як і відношення до смертельної ДТП на трасі Київ – Одеса у 2016 році, коли автівка Суханова збила людину (провину взяв на себе інший чоловік, який нібито сидів за кермом).

Підприємець не одразу згадав і про стрілянину в київському нічному клубі «Dolls» у 2018 році. Та після уточнення запитання взагалі відмовився коментувати ситуацію журналістам.

Інсайдери запевняють: в організації це норма. Так, керівник Калинівського осередку Володимир Петренко був помічений в хуліганстві, а якщо точніше – у побитті. Тож, за словами місцевих, агресивні «активісти» не лише займаються нелегальним бізнесом, але й тримають у страху все населення Васильківщини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини