Донецький “СтопКор” дізнався про місце перебування мера-корупціонера з Добропілля

17.05.2018 13:48

Міський голова міста Добропілля, що на Донеччині, Андрій Аксьонов не перетинав територію України і не втік на територію РФ. Очільник міста накивав п’ятами після пред’явлення прокуратурою підозри в розкраданні бюджетних коштів. Про це із власних джерел стало відомо активістам святогірського осередку «Стоп корупції».

«За попередньою інформацією із наших джерел у правоохоронних органах, міський голова до оголошення йому підозри попрощався із колегами та повідомив про намір виїхати на лікування на територію РФ. Пізніше нам стало відомо, що чиновник так не перетнув держкордон і залишився в Україні», – зазначають активісти «Стоп корупції» зі Святогірська.

Нагадаємо, 15 травня слідчим управлінням прокуратури Донецької області спільно з СБУ у Донецькій та Луганській областях Добропільському міському голові повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, використання підроблених документів), чч. 2,3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Установлено, що 47-річний посадовець, використовуючи своє службове становище, підписував табелі обліку робочого часу, які містили неправдиві відомості про відпрацьований особисто ним робочий час. Таким чином міський голова намагався приховати факти невиконання своїх посадових обов’язків у зв’язку із залишенням свого робочого місця у робочий час без поважних причин для відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

Окрім того, посадовець з метою приховання фактів відсутності на робочому місці у травні 2017 року надав до міської ради підроблений офіційний документ – листок непрацездатності.

На підставі підроблених офіційних документів посадовцю було нараховано та виплачено бюджетні кошти.

На теперішній час міському голові повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів, вручені клопотання про обрання запобіжного заходу та клопотання про відсторонення від посади.

Досудове розслідування триває.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини