Доньці Джорджа Флойда Барбра Стрейзанд подарувала свої акції Disney

15.06.2020 10:02

Дочка Джорджа Флойда — афроамериканця, чия смерть після затримання поліцією в Міннеаполісі викликала хвилю протестів і заворушень по всьому світу — стала володаркою акцій американської компанії Disney. Цінні папери їй подарувала співачка і актриса Барбра Стрейзанд

Фото: Instagram Gianna Floyd

Шестирічна Джианна Флойд опублікувала в Instagram фотографію, на якій тримає сертифікат. Знімок підписаний: "Спасибі, Барбра Стрейзанд за цю посилку. Тепер завдяки вам я є акціонером Disney".

На інших фото показані документи с логотипом Dіsney у червоній папці і два альбоми 78-річної Стрейзанд, які вона надіслала в подарунок дівчинці — My Name Is Barbra і Color Me Barbra, повідомляє USA Today.

Раніше в червні американський реп-виконавець і чоловік актриси і фотомоделі Кім Кардашьян Каньє Уест через свого офіційного представника повідомив, що зробив пожертвування в $ 2 млн, частина якого піде на оплату коледжу для дочки Флойда.

Інші кошти підуть на підтримку заснованого афроамериканцями бізнесу в рідному для Уеста Чикаго (штат Іллінойс), а також у благодійні фонди, що допомагають жертвам поліцейського насильства.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X