Підтримайте журналістський проєкт «Стоп корупції»

ДОПОМОЖІТЬ НАМ РОБИТИ СПІЛЬНУ СПРАВУ

У 2015 році наша команда незалежних журналістів і громадських активістів-правозахисників створила неприбуткову організацію і відкрила в Україні «другий» фронт проти корумпованих посадовців і олігархів, які їх підтримують. Ми провели тисячі антикорупційних розслідувань, домоглися відкриття кримінальних проваджень і притягнення до відповідальності сотен корупціонерів. За нашими зверненнями і в результаті кампаній тиску на корумповану владу десятки відомих українських високопосадовців, причетних до корупції, були змушені піти у відставку. Ми працюємо на результат! Долаємо корупцію разом з Вами!

Зробіть свій внесок у викорінення корупції в Україні!

Ми гарантуємо конфіденційність вашої особистої інформації і безпеку платежу. Для Вас існують такі опції:

 • Надати одноразову фінансову допомогу

  Якщо ви залишите свої контакти, ми надішлемо вам звіт про використаня ваших коштів.

  Ваші побажання та зауваження (за вашим бажанням):

 • Стати нашим благочинником

  – здійснювати щомісячні перекази на нашу підтримку

  Ми не лише звітуємо перед нашими благочинниками про використання їх внесків, але також згадуємо їх прізвища як доброчинників проєкту, інформуємо про найважливіші події нашої організації, надсилаємо інформаційні повідомлення. За бажанням ви можете повідомити свої контакти або залишитись анонімним.

 • Стати асоційованим членом ГО «Стоп корупції»

  - стати частиною спільноти протидії корупції

  Як асоційований член ГО "Стоп корупції" ви маєте право на отримання символіки організації, консультації і підтримки наших фахівців. Ми запросимо вас на події у вашому регіоні і надаватимемо звіти про діяльність організації.

Кошти, які ми збираємо як фінансову допомогу, використовуються виключно на статутну неприбуткову діяльність, зокрема це витрати на відрядження для проведення антикорупційних розслідувань, на підготовку текстових публікацій і випусків наших відеопрограм, на обладнання для відеозйомок і відеомонтажу, підготовку запитів в державні, правоохоронні і судові органи, організацію масових акцій тиску на корумпованих державних посадовців.

Дізнайтеся більше про нашу діяльність на порталі «Стопкор» і соціальних мережах: