Доля недобудов “Укрбуд”: стало відомо, коли закінчать зводити об’єкти

23.01.2020 16:20

Передача об'єктів компанії "Укрбуд" в управління Київміськбуду проходить за наміченим графіком. На сьогодні триває процес інвентаризації та підрахунків. Київміськбуд намагається зрозуміти, скільки коштів знадобиться на добудову об'єктів "Укрбуду" окремо і в цілому.

"Проведена інвентаризації всіх залишків, всіх недоплат. Як по житловим, так і по нежитловим, і по паркінгам. Є повний акт звірки між фондом фінансування будівництва і Укрбудом. На сьогоднішній день ми знаємо кількість грошей, яку зможемо отримати від продажу всіх непроданих активів, що залишилися», — сказано в повідомленні "Київміськбуду", передає НВ.

У Київміськбуді відзначили, що на даному етапі проводиться технічна інвентаризація кожного об'єкта, виконується дефектний акт по незакінчених роботах. Він дасть можливість зрозуміти, скільки грошей потрібно витратити на кожен об'єкт і загалом, щоб закінчити проекти, які продавалися Укрбудом (як розпочаті, так і не розпочаті будівництва).

"Паралельно ми беремо участь у внесенні правок у положення КМДА від 19.12.2019 р. № 460/8033 про сплату пайових внесків, щоб усі об'єкти Укрбуду звільнити від таких. Паралельно ми працюємо над зняттям арештів із ділянок. Ведуться переговори з Держіпотекою про виділення коштів для закінчення будівництва даних об'єктів. Готуються акти прийому-передачі, 5 вже знаходяться в процесі підписання між замовниками та підприємствами Укрбуду", — перерахували в Київміськбуді вжиті холдингом дії.

"Ще раз наголошуємо, що будівництво об'єктів Холдингової компанії і добудова проектів Укрбуду є абсолютно різними, паралельними процесами, які не впливають один на одного", — відзначили в компанії.

Раніше повідомлялося, що ХК Київміськбуд зобов’язалася добудувати незавершені об'єкти Укрбуду: 23 житлових комплекси і один бізнес-центр. У грудні 2019 року повідомлялося, що роботи на об'єктах поновляться протягом півроку.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини